renault shahpary شاه پری نماینده رسمی نگین خودرو گارانتی رنو خدمات پس از فروش رنو

آموزش عمومی


1


کمک‌ فنرها و انواع مختلف آن

کمک‌ فنرها و انواع مختلف آن

گاه پیش‌آمده در مسیر حرکت خودروی شما دچار مشکل کاهش پایداری و هندلینگ شده است در این هنگام این کمک‌فنرها هستند که کارایی خوب خود را ازدست‌داده‌اند و بدین ترتیب ارتعاشات فنرها بیش‌ازاندازه به طول کشیده و یا با دامنه‌ای زیاد صورت می‌گیرد که این عمل تأثیری ناخوشایند بر روی اتاقک اتومبیل و به طبع سرنشینان گذاشته و تجربه تلخی از رانندگی برای آن‌ها رقم خواهد خورد.

خودروهای هوشمند نسل جدید خودروها

خودروهای هوشمند نسل جدید خودروها

ازآنجاکه آدمی هیچ‌گاه برای آرزوهای خود حدومرزی قائل نیست و نمی‌توان نهایتی برای آن متصور شد اگر هرروز در گوشه‌ای از جهان شاهد به وجود آمدن پدیده‌ای جدید و نوظهور باشیم نباید تعجب کرده و آن را محال تصور کنیم، خودروهای هوشمند ایده‌ای آرمانی و دور از ذهنی است که امروزه مسیر طرقی خود را طی می‌کند و از بدو تولد تاکنون فراز و نشیب‌های بسیاری را سپری نموده است، خودروسازان طی پژوهش‌های خود می‌کوشند تا خودروهای تمام اتوماتیک خود را به بلوغ رسانده و در این مسیر با حذف هرگونه دخالت انسان در کنترل خودرو و به‌کارگیری توانایی‌های او بتوانند سیستم پیشروی خودرویی تمام اتوماتیک را طراحی نمایند.

سیستم نظارت بر فشار باد تایر چیست و چگونه کار می کند؟

سیستم نظارت بر فشار باد تایر چیست و چگونه کار می کند؟

سیستم های پیشرفته همیار راننده یا ADAS ( Advanced driver-assistance systems ) امروز به یکی از پرکاربردترین و مهمترین ابزار و آپشن های خودرو تبدیل شده اند. این سیستم ها به لطف پیشرفت تکنولوژی و ساخت ابزار های جدید توانسته اند به صنعت خودرو راه پیدا کنند و ایمنی و آسایش راننده و سرنشینان خودرو را افزایش دهند.یکی از مزایای استفاده از این سیستم ها در خودرو ها این است که با پوشش خطاهای احتمالی رانندگان توانسته اند مانع رخ دادن بخش عمده ای از تصادف ها شوند. سیستم های ADAS طیف وسیعی از خدمات را از جمله کروز کنترل انطباق پذیر، سیستم ترمز ضد قفل، شناسایی نقاط کور، سیستم پیشگیری از تصادف، سیستم همیار اضطراری ترمز و ... را شامل می شوند.

سخنی با بازدیدکنندگان
در  بخش وبلاگ به دور از هرگونه طرفداری و .... تلاش گردیده مقالات مرتبط جهت استفاده و بهره برداری بازدید کننندگان گرامی قرار گیرد . 
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...