با سلام 

این کار مورد تائید شرکت نگین خودرو نمی باشد و مسئولیت ان بر عهده شما می باشد و عاملیت شاه پری هم هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد .


این راهنما جهت راه اندازی نویگیشن دستگاه های LG که بر روی خودروهای رنو سیمبل و داستر نصب شده است می باشد و در بقیه موارد کارایی ندارد.

گام اول 

فایل های داخل فولدر 1 را داخل یک فلش خالی بریزید و در حالیکه که دستگاه خاموش است به مولتی مدیا وصل کنید و سپس سوئیچ خودرو را باز کنید ضمننا نیازی نیست خودرو را روشن کنید .

http://s9.picofile.com/file/8368488192/1.rar.html

در حین نصب ممکن است چندین بار مانیتور خاموش شود که در این حالت لازم است با استفاده از دکمه پاور ان را روشن کنید لازم به ذکر صبوری شما در این مرحله لازم است و اصلا نباید عجله کنید تا زمانی که مانیتور بالا بیاید قابل یاداوری است بعد از اتمام این مرحله یک بکاپ بر روی فلش شما ذخیره می شود که برای بازیابی احتمالی ان را لازم است بر روی رایانه خود نگهداری کنید .گام دوم : ارتقا ورژن نرم افزار 

محتویات فولدر 2 را داخل فلش خالی بریزید و به مولتی مدیا وصل کنید ، پس از روشن کردن مانیتور منتظر بمانید( ممکن است برای شروع تا ده دقیقه زمان ببرد )  تا دکمه upgrade را مشاهده و آن را تائید کنید تا به روزرسانی شروع شود بازهم تاکید می شود از عجله کردن پرهیز کنید و اجازه بدهید کار تمام شود .

http://s9.picofile.com/file/8368549068/2.rar.html

گام سوم : راه اندازی نویگیشن و نقشه ایران 

محتویات فولدر 3 را داخل یک فلش خالی بریزید و در حالیکه مانیتور خاموش می باشد فلش را وصل کنید سپس سوئیچ را بچرخوانید تا مانیتور روشن شود و نصب شروع شود و پس از نصب از منو تنظیمات و سیستم زبان را به فارسی تغییر دهید . 

http://s8.picofile.com/file/8368553668/3.rar.html