اکنون سال ها است که عاملیت نگین خودرو ( کد 413 ) با نام نمایندگی شاه پری در خدمت مشتریان یکی از بزرگ ترین برندهای تولید کننده خودروی جهان یعنی رنو است. نمایندگی شاه پری در طول این سال ها خدمات پس از فروش رنو را به گونه ای منحصربه فرد به مشتریان خود عرضه داشته است.این تلاش مستمر باعث شد تا در چند سال پیاپی و به گواه شرکت بازرسی کیفیت و کنترل ایران، بتوانیم رتبه اول خدمات پس از فروش رنو را به دست آوریم.

اما چگونه نمایندگی شاه پری توانست به این مهم دست یابد؟


از همان ابتدای کار ساده ترین راهکار و فرمول را جهت رضایت شما در نظر گرفتیم و آن این که « آنگونه در خدمت شما باشیم که خودمان دوست داریم خدمات دریافت کنیم ». به همین منظور، روز به روز و گام به گام سرویس هایی را به این عاملیت رسمی نگین خودرو افرودیم. خدماتی همچون سرویس اختصاصی در محل مشتری، تضمین اصالت قطعات فروخته شده به همراه گارانتی تعویض آنها، چکاپ های رایگان قبل از سفر و ارائه انواع مشاوره های تلفنی و آنلاین.
ما در طول این سال ها تلاش کردیم تا تمامی استانداردهای لازم در کسب و کارمان را گرد هم آورده تا هم خود را به روز نگاه داریم و هم اطمینان خاطری به شما مشتریان گرامیمان دهیم. نمایندگی شاه پری و خدمات پس از فروش رنو در این محل، دارای استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت از جمله ایزو 9001 – 10002 – 10004 و 18001 است.
ما می دانستیم که مهمترین عامل در موفقیت هر سازمانی، گردآوری منابع انسانی متخصص، متعهد و مسئولیت پذیر است. به همین منظور تمامی پرسنل ما با دقتی فراوان انتخاب شده اند و نظارتی مستمر بر روی عملکرد آنها وجود دارد.
در گام بعد به ارتقاء کیفیت و عملکرد تعمیرگاه و بخش صافکاری و نقاشی آن همت گماردیم. جایی که بزرگ ترین دغدغه خریداران خودروهای وارداتی را شامل می شود. ما در عاملیت رسمی نگین خودرو ( نمایندگی شاه پری ) با وسواسی فراوان، خودروهایی که به هر دلیل نیازمند صافکاری و نقاشی هستند را در کوتاه ترین زمان ممکن و البته با حفظ کیفیت به دست صاحبانشان رساندیم.
در پایان این که با توجه به مشغله های امروز که بسیاری از مشتریان ما نیز درگیر آنها هستند، محلی را برای این نمایندگی درنظر گرفتیم تا از تمامی شاهراه های اصلی شهر، دسترسی سریع و بی دغدغه ای به آن وجود داشته باشد تا جایی که حتی این نمایندگی در منطقه محدودیت های ترافیکی پلاک های زوج و فرد نیز وجود ندارد؛ تا شما در هر زمان، سریع ترین دسترسی را جهت دریافت خدمات پس از فروش رنو داشته باشید.
ما همچنان به افزایش کیفیت خدمات رسانی خود متعهدیم و امیدواریم همراهی و استقبال شما را همواره پشتوانه خود داشته باشیم.